НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ЯДЕРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

ЩОРІЧНА  НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

27-31 січня 2014р., ІЯД НАНУ, м. Київ

З метою представлення наукових результатів за минулий рік, отриманих співробітниками ІЯД за тематикою інституту, в ІЯД традиційно проводиться Щорічна наукова конференція із залученням фахівців з інших наукових  закладів України, які беруть участь у роботі конференції і виступають з доповідями. Оргкомітет Щорічної наукової конференції повідомляє, що чергова наукова конференція відбудеться 27-31 січня 2014р. і буде проводитися за головними науковими напрямками роботи інституту:

1.      Ядерна фізика

2.      Атомна енергетика

3.      Радіаційна фізика та радіаційне матеріалознавство

4.      Фізика плазми

5.      Радіоекологія  та радіобіологія

 

Формат конференції передбачає проведення пленарних, секційних та стендових засідань. Пленарна доповідь має являти собою огляд з актуальних питань фізики або містити новий яскравий оригінальний результат. Тривалість пленарної доповіді 30 хв., секційної – 10-15 хв. Можлива участь у конференції фахівців з інших наукових закладів.

Робочі мови конференції – українська і російська. Доповідачі будуть забезпечені стандартною технікою демонстрації прозорих копій та презентацій Microsoft PowerPoint.

Після конференції журі визначить кращі доповіді. Окремо будуть визначені кращі доповіді молодих науковців.

 

Програмно-організаційний комітет конференції:

·        В. Й. Сугаков - голова комітету - радіаційна фізика та радіаційне матеріалознавство;

·        В. І. Слісенко - заступник голови комітету - атомна енергетика;

·        В. М. Коломієць - заступник голови комітету - теоретична ядерна фізика;

·        Ю. М. Павленко - експериментальна ядерна фізика;

·        Я. І. Колесниченко - фізика плазми та теорія ядерного синтезу;

·        І. П. Дрозд - радіоекологія та радіобіологія;

·        Н. Л. Дорошко  - вчений секретар ІЯД; Т. В. Ковалінська - Рада молодих вчених;

·        С. В. Лук’янов, О. М. Пугач, В.В. Михайловський, О. В. Святун - секретарі комітету;

·        В. П. Вербицький - видання тез.

 

Для участі у конференції слід надати тези доповідей (див. Додаток) в електронній та паперовій формах секретарям оргкомітету конференції не пізніше 25 грудня 2013 р.

Тези робіт з ядерної фізики слід надсилати та подавати Лук’янову Сергію Володимировичу (lukyanov@kinr.kiev.ua, корп. 101, к. 420, тел. 525-48-40),

з атомної енергетики - Пугачу Олександру Михайловичу (apugach@kinr.kiev.ua, корп. 101, к. 311, тел. 525-39-18),

з радіаційної фізики та радіаційного матеріалознавства і з фізики плазми та теорії ядерного синтезу – Михайловському Віталію Валерійовичу (mykhay@kinr.kiev.ua, корп. 101, к. 233, тел. 525-47-26),

з радіоекології та радіобіології – Дрозду Івану Петровичу (radiobiology@kinr.kiev.ua, корп. 101, к. 231а, тел. 525-24-89).

 

Вимоги щодо оформлення тез

Текст тез повинен містити нові конкретні результати.

Один примірник тез обсягом до 1 стор., підписаний всіма авторами (співробітникам ІЯД слід отримати також рекомендацію від завідувача відділу заслухати дану доповідь на пленарному чи секційному засіданнях або як стендову доповідь), разом з його електронною копією (Microsoft Word, зберегти як текст у форматі RTF) подаються українською або російською мовою. Текст тез починається з назви, далі йдуть прізвища авторів та назви установ (мовою тез). Слід використовувати шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал - одинарний, поля - 2,5 см з усіх боків. Назви тез слід друкувати прямим шрифтом розміром 12 пунктів великими літерами жирним шрифтом без підкреслювання, прізвища авторів (ініціали пишуться перед прізвищем) – прямим жирним шрифтом розміром 12 пунктів (прізвище доповідача підкреслити), назви установ – похилим шрифтом розміром 11 пунктів.

На звороті друкованого примірника тез слід вказати секцію конференції, до якої відноситься робота, бажаний формат доповіді (усна, стендова) та побажання щодо розташування доповіді у програмі. Співробітникам ІЯД слід отримати рекомендацію від завідувача відділу заслухати дану доповідь на пленарному чи секційному засіданнях або як стендову доповідь.

В електронній копії тез слід зробити другу сторінку, на якій записати назву тез та прізвища авторів англійською та українськими мовами (не великими, звичайними літерами, авторів - похилим шрифтом) та секцію конференції, до якої відноситься робота. Також слід вказати прізвища, імена та по-батькові всіх осіб, яким потрібна перепустка для проходу на територію ІЯД. Електронну копію тез слід надсилати електронною поштою. Імена rtf-файлів, які надсилатимуться, повинні бути транскрипцією/транслітерацією прізвища першого автора латиною.

 

Для завантаження:

PDF файл оголошення про конференцію

Файл-зразок оформлення тез українською мовою

Файл-зразок оформлення тез російською мовою

 

Більше прикладів оформлення тез можна побачити у минулорічному збірнику тез.

на головну сторінку