ЩОРІЧНА  НАУКОВА  КОНФЕРЕНЦІЯ  ІЯД

10 - 13 квітня 2017 р.

 

Оголошення

З метою підбиття підсумків наукової діяльності інституту за рік в ІЯД проводяться Щорічні наукові конференції. На черговій конференції, як і на попередніх конференціях, будуть представлені основні напрямки роботи інституту, а саме:

1. Ядерна фізика.

2. Атомна енергетика.

3. Радіаційна фізика та радіаційне матеріалознавство.

4. Фізика плазми та теорія ядерного синтезу.

5. Радіоекологія та радіобіологія.

Формат конференції передбачає проведення пленарних, секційних та стендових засідань. Пленарна доповідь має являти собою огляд з актуальних питань фізики або містити новий яскравий оригінальний результат. Тривалість пленарної доповіді – 30 хв., секційної – 10-15 хв.

Можлива участь у конференції фахівців з інших наукових закладів.

Робочі мови конференції – українська, і російська. Доповідачі будуть забезпечені мультимедійним проектором.

Після конференції журі визначить кращі доповіді. Окремо будуть визначені кращі доповіді молодих науковців.

Програмно-організаційний комітет конференції:  

·      Коломієць В.М. – голова  комітету,

·      Іванюк Ф.О. - заступник голови комітету,

·      Колесніченко Я.І. - заступник голови комітету,

·      Поворозник О.М. (експериментальна ядерна фізика),

·      Дрозд І.П. (радіоекологія та радіобіологія),

·      Павлович В.М. (атомна енергетика),

·      Сугаков В.Й. (радіаційна фізика та радіаційне матеріалознавство),

·      Дорошко Н.Л. (вчений секретар ІЯД),

·      Степаненко Ю.М. (голова ради молодих вчених),

·      Лук'янов С.В., Бурдо О.С., Михайловський В.В., Пугач О.М., Сова О.А. - секретарі комітету,

·      Григоренко О.Д. - видання тез.

Для участі у конференції слід надати тези доповідей (див. Додаток) в електронній та паперовій формах секретарям оргкомітету конференції не пізніше 10 березня 2017 р.  Тези робіт слід надсилати/подавати

з експериментальної ядерної фізики – Степаненку Юрію Миколайовичу (e-mail: ystepanenko@kinr.kiev.ua, к. 337, тел. 525-44-64),

з теоретичної ядерної фізикиЛук'янову Сергію Володимировичу (e-mail: lukyanov@kinr.kiev.ua, к. 420, тел. 525-48-40),

з фізики плазми – Бурдо Олегу Семеновичу (e-mail: burdo@kinr.kiev.ua, к. 232, тел. (097)-213-14-89),

з атомної енергетики  – Пугачу Олександру Михайловичу (e-mail: apugach@kinr.kiev.ua, к. 311, тел. 525-39-18),

з радіаційної фізики та радіаційного матеріалознавства – Михайловському Віталію Валерійовичу (e-mail: mykhay@kinr.kiev.ua, к. 233, тел. 525-47-26),

з радіоекології та радіобіології – Сові Олені Анатоліївні (e-mail: rad-eco-bio@ukr.net, к. 231а, тел. 525-24-89, 096-849-00-99).


ДОДАТОК

Вимоги щодо оформлення тез

 

Один примірник тез обсягом на 1 сторінку (для співробітників ІЯД – з рекомендацією від завідувача відділу заслухати дану доповідь на пленарному чи секційному засіданні або як стендову доповідь, для співробітників інших установ – із супровідним листом від установи), підписаний усіма авторами, разом з його електронною копією (Microsoft Word), подаються українською або російською мовою.

Якщо тези подаються російською мовою, то назви, прізвища та ініціали авторів, а також назви установ обов’язково дублюються українською мовою.

Для внесення інформації в систему INIS назви тез, прізвища та ініціали авторів, назви установ дублюються також англійською мовою (зразок додається).

Текст тез повинен містити нові конкретні результати, отримані протягом 2016 року.

Формат електронної версії тез: Формат паперу – А4. Поля: верхнє – 20 мм, нижнє – 25 мм, праве – 10 мм, ліве – 30 мм. Шрифт: Times New Roman, 12 пт, інтервал між рядками – одинарний. Абзацний відступ: 0,5 см.

Рисунки та фотографії повинні мати чітке (чорно-біле) зображення. Усі фізичні величини слід подавати в одиницях системи СІ, а усі надписи та назви одиниць на рисунках та у таблицях слід подавати основною мовою тез. Розмір надписів на рисунках має бути близьким до розміру основного тексту. Скорочення слів у тексті, таблицях та на рисунках не допускаються. Для запису формул слід використовувати редактор рівнянь (MathType). Написання формул – звичайне, розташування – центроване. Номер формули – справа у круглих дужках.

Розташування матеріалу тез: Назва тез: розмір шрифту – 12 пт, написання – великими літерами, жирне, розташування – центроване. У кінці заголовків крапка не ставиться. Заголовки відділяються від прізвищ авторів знизу одним пустим рядком. Автори (ініціали, прізвища): розмір шрифту – 12 пт, написання – жирне, розташування – центроване. Прізвище доповідача підкреслити. Прізвища авторів відділяються від назв організацій знизу одним пустим рядком. Назви організацій: розмір шрифту – 12 пт, написання – курсивне, розташування – центроване. Назви організацій відділяються від тексу тез знизу одним пустим рядком. Список літератури: розмір шрифту – 12 пт, написання – звичайне, розташування – по ширині. Список літератури відділяється від тексту тез зверху одним пустим рядком.

Електронну копію тез слід надсилати електронною поштою.

Імена файлів, які надсилатимуться, повинні починатися з префіксів

NT_– теоретична ядерна фізика,

NE_експериментальна ядерна фізика,

A_’ – атомна енергетика,

R_’ - радіаційна фізика та радіаційне матеріалознавство,

P_’ – фізика плазми,

RE_’ – радіоекологія та

RB_’ – радіобіологія

а далі – транскрипція/транслітерація прізвища першого автора кирилицею. Наприклад: 'NT_кривенко.doc(x)', 'NE_мохина.doc(x)', 'A_пугач.doc(x)', 'R_бурдо.doc(x)', P_бурдо_ос.doc(x)', ‘RB_тарасенко.doc(x)’, ‘RE_петренко.doc(x)’.

На звороті друкованого примірника тез (друга сторінка електронної копії тез) слід вказати назву установи (назви установ), в якій (в яких) працюють автори (у загальновживаному скороченні), секцію конференції, до якої відноситься робота, бажаний час для усної доповіді та прізвище доповідача. Не забудьте вказати прізвища, імена та по-батькові всіх осіб, яким потрібна перепустка для проходу на територію ІЯД.

 

Для завантаження:

PDF файл оголошення про конференцію

Файл-зразок оформлення тез українською мовою

Файл-зразок оформлення тез російською мовою

 

Більше прикладів оформлення тез можна побачити у минулорічному збірнику тез.